Szakminiszterekkel történő első személyes egyeztetés!
Megkezdődnek a tárgyalások a fuvarozói szervezetek és az újonnan felálló szakminisztériumok között. Az első körös magasszintű egyeztetésre 2026. július 2-án került sor a Közlekedési és Beruházási Minisztérium, valamint a Gazdasági és Energetikai Minisztérium tárcavezetőinek részvételével.
