Meghívó az MKFE Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei tagi találkozójára
Tisztelt Tagunk! Ignácz József Péter vármegyei képviselő nevében ezúton tisztelettel meghívjuk Önt az MKFE Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei tagi találkozójára, amelyet 2026. július 1-jén (szerdán) 15:00–19:00 óra között rendezünk meg Nyíregyházán. Kérjük, hogy részvételi szándékát szíveskedjen jelezni az alábbi elérhetőségeken.
