Budapest, 2017. április 13., csütörtök (OS) - Visegrádi Négyek - Nemzetközi Fuvarozási Fórum Budapesten, a szabad európai fuvarozásért
Közlemények
Nem engedjük, hogy egy „civil” szervezet elvtelen, koncepciózus és megalapozatlan támadásokat intézzen a fuvarozók ellen.
Meg kell őrizni az eddig kivívott eredményeket
A Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete (MKFE) május 28-án, szombaton tartotta Országos Küldöttközgyűlését.
Az MKFE elnöke, elnöksége és munkaszervezete mindenekelőtt köszönetet mond az egyesület azon tagjainak és tagságon kívüli fuvarozóknak, akik gépjárműveik tankolását hazahozták, s ezáltal a kereskedelmi gázolaj hazai bevezetéséért végzett közös fáradozásunk eredményre vezetett! Külön köszönet illeti a Nemzeti Összefogás Fuvarozói Fórum (NÖFF) tagjait, akik 2010 nyarán ezt a folyamatot elindították.
