Ma Lörinc napja van.

MKFE felmérés a tagvállalkozások működési körülményeiről - kérjük, töltse ki rövid kérdőívünket!

Tisztelt MKFE Tagvállalkozás, Tisztelt Cégvezető! Egyesületünk a szakmai-érdekképviseleti stratégiák kidolgozásakor szeretne minél szélesebb körben tájékozódni a személy- és áruszállítási vállalkozások működési körülményeiről, a cégeket, cégvezetőket napi szinten leginkább foglalkoztató kérdésekről. Az alábbi kérdések megválaszolásával Ön is segítheti a munkánkat. Kérjük, szánjon néhány percet a kérdőív kitöltésére! Köszönjük!

Az alábbi linkre kattintva kitöltheti, majd elküldheti Egyesületünknek a kérdőívet, amelynek célja, hogy felmérjük és súlyozzuk a személy- és áruszállítási ágazat szereplőit ma leginkább érintő kihívásokat.

A kérdőív kitöltése anonim módon történik!

A válaszokat 2019. augusztus 31-ig várjuk!

Köszönjük aktív közreműködését!

MKFE kommunikáció


Webhelyünkön sütiket használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére.